В Україні з’явилася партія Блок Вадима Бойченко

Новини України

В Україні з’явилася нова партія, названа в честь мера Маріуполя

В Україні з’явилася нова партія, названа в честь мера Маріуполя. Вадим Бойченко. Фото: Facebook

У Маріуполі була зареєстрована нова політична партія, яка носить ім’я мера міста – “Блок Вадима Бойченко”.

Про це свідчать дані, опубліковані на порталі YouControl.

Керівником політсили вказаний Михайло Орличенко, депутат маріупольської міськради, а зареєстрована партія за адресою р. Маріуполь, вул. Азовстальская, 99, кв. 37.

Варто відзначити, що до 24 лютого цього року партія називалася “Соборність” і була зареєстрована в Києві, на вул. Сєрова, 28, кв. 18. До цього моменту політсилою керував адвокат Фелікс Аронович.

Нагадаємо, що мером Маріуполя Бойченко став у жовтні 2015 року після перемоги на місцевих виборах. До приходу на цю посаду політик був директором з персоналу та соціальних питань комбінату ім. Ілліча, який входить у групу “Метінвест” олігарха Ріната Ахметова.

На парламентських виборах 2019 року майже мери великих міст Донецької області йшли разом з партією “Опозиційний блок”, в яку входив також мер Харкова Геннадій Кернес і міський голова Одеси Геннадій Труханов. Партія вважалася близькою до Ріната Ахметова та Ігоря Коломойського, однак не подолала 5% бар’єр.

У Маріуполі з’явилася партія “Блок Вадима Бойченко”. Скріншот: YouControl

Новина про створення нової партії прокоментував телеграм-канал “Політика Країни”.

“Поки що в ЗМІ йде дискусія про створення “партії мерів” під місцеві вибори, в реальному житті вже йде формування “партій мерів”. Багато мери створюють свої партії, під брендами яких вони підуть на вибори, щоб не йти разом з загальнонаціональними партіями.

Так, вже створена іменна партія близького до Ахметову мера Маріуполя Бойченко. Раніше Бойченко йшов на вибори за списками Оппоблока, який не пройшов 5% бар’єр. Тепер же вирішив, мабуть, з ним не зв’язуватися, а йти на вибори мера і міськради на чолі своєї “іменний” партії. Не виключено, що подібну схему будуть використовувати і багато інші мери”, – пише “Політика Країни”.

Раніше ми писали, що президент України Володимир Зеленський дав “зелене світло” створенню “партій мерів” в Україні для участі на місцевих виборах.

Також “Країна” повідомляла, що мер Харкова Геннадій Кернес впевнений у своїй перемозі на майбутніх виборах міського голови.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь