В Україну вперше доставили американську нафту WTI

Новини України

В Україні вперше доставили партію американської нафти WTI

Танкер прибув в Одеський морпорт. Фото: port.odessa.ua

В Україну прибула партія американської нафти WTI, яка раніше імпортувалася в країну. 76 430 тонн сировини доставлені танкером UMLMA під прапором ” Катару. Про це повідомляється на сайті Адміністрації Одеського морського порту.

“Порт відправлення – Nederland Texas. В ролі продавця і фрахтувальника судна виступила транснаціональна нафтогазова компанія ВР. Закуплено сировину для потреб Кременчуцького нафтопереробного заводу”, – йдеться в повідомленні.

Уточнюється, що так звана “легка техаська нафта – West Texas Intermediate (WTI) доставлена в Україну вперше. Використовують в основному для виробництва бензину. Традиційно високий попит на нафту цієї марки в США і Китаї.

Нагадаємо, що напередодні ціни на нафту еталонних марок WTI і Brent продовжували зростати в ході торгів і додали більше 3% після публікації доповіді міністерства енергетики США, в якому повідомляється про несподіване скорочення запасів нафти в країні.

Також ми повідомляли, що у Львівській області знайшли нелегальну врізку в трансевропейский нафтопровід “Дружба”.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь