В Україну завтра прибуде Благодатний вогонь

Новини України

В УПЦ розповіли, де і коли можна буде отримати Благодатний вогонь

В Україну завтра прибуде Благодатний вогонь. Фото: news.church.ua

У суботу, 17 квітня, в Україну прибуде Благодатний вогонь. З-за карантинних заходів у зв’язку з поширенням коронавіруса в цьому році його не будуть роздавати в аеропорту “Бориспіль”. Всі бажаючі зможуть отримати його у Свято-Воскресенському (афганському) храмі, недалеко від в’їзду в Києво-Печерську лавру.

Про це повідомляє прес-служба УПЦ на своєму сайті.

Як зазначається, Благодатний вогонь прибуде до храму в суботу близько 19:00-20:00.

Під час самої церемонії сходження Благодатного вогню в Храмі Гробу Господнього в Єрусалимі будуть знаходиться священнослужителі канонічних Церков. Вони ж буду підвозити вогонь до літаків делегацій у супроводі поліції.

Тим часом у ПЦУ поки що немає єдиної думки, чи змогли вони отримати Благодатний вогонь. Єпіфаній планує домовитися з офіційною владою про те, щоб Благодатний вогонь привозився або для всіх церков, які або не привозився зовсім. У минулому році представникам ПЦУ вдалося отримати Благодатний вогонь від звичайних прочан.

Зазначимо, що сама церемонія сходження Благодатного вогню розпочнеться завтра о 13:00. У прямому ефірі трансляція відбудеться на телеканалі “Інтер”. Крім того, покаже трансляцію і сайт “Країна”.

Раніше ми писали, що в УПЦ заявили, що віруючі зможуть взяти участь у великодніх богослужіннях на вулиці.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь