В яких лісництвах зони відчуження гасять лісові пожежі і торф’яники

Новини України

У зоні відчуження продовжує бушувати пожежа. Його тушкують з літаків і вертольотів

У зоні відчуження продовжують гасити лісові пожежі. Фото: Facebook

У п’ятницю, 24 квітня, станом на 18:00 в зоні відчуження рятувальники продовжують локалізувати пожежі на території Луб’янського, Дитятковського, Котовського, Денисовицкого, Корогодського і Паришивского лісництв.

Про це повідомляє Держагентство України з управління зоною відчуження в Facebook.

“Вживаються всі можливі заходи по максимальному пролиття окремих осередків тління трав’яного настилу, пеньків, лісової підстилки та залишків деревини з метою запобігання виникнення пожеж та недопущення нових”, – йдеться в повідомленні.

Крім того, продовжують працювати пожежні насосні станції з гасіння торфовищ в районі с. Крива Гора (Паришивское лісництво) та смт Поліське (Котовське лісництво).

Також зазначається, що в районі с. Червоне, с. Стара Красниця і с. Товстий ліс під дією сильних поривів вітру спостерігався вогнище на місці, яке раніше було пройдено вогнем.

У Держагентстві повідомляють, що на місці працює авіація у складі 2-х вертольотів МІ-8 і літак АН-32П, останнім вироблено три скидання вогнегасних речовин (24 тонни).

Загрози об’єкту “Укриття”, сховища радіоактивних відходів та іншим критичним об’єктів зони відчуження немає.

У зоні відчуження здійснюється посилений моніторинг обстановки на різних напрямках і забезпечується своєчасне залучення пожежно-рятувальних підрозділів у разі необхідності.

Зараз швидкість вітру досягає 24 км на годину. Радіаційна ситуація знаходиться під контролем.

Нагадаємо, 22 квітня повідомлялося, що пожежники не можуть дістатися до найскладнішого ділянці пожежі в зоні відчуження біля Чорнобильської АЕС.

Також ми писали, що гар з Чорнобиля накрила західні райони Київської області.

Залишити відповідь