В яких районах Києва відключать холодну воду через аварію на станції

Новини України

У Києві попередили про відключення води в районах з-за аварії на Деснянській станції

У Києві можуть відключити воду з-за аварії. Фото: pixabay

В кількох районах української столиці можуть тимчасово припинити подачу води. Причина – аварія на Деснянській станції. На даний момент в декількох районах тимчасово знижено тиск води у водопровідній мережі.

Про це повідомила прес-служба Київської міської державної адміністрації.

“При перемиканні насосних агрегатів на Деснянській водопровідній станції виникла аварійна ситуація. В результаті знижено тиск у водопровідній мережі Деснянського, Дніпровського, Дарницького, Печерського, Голосіївського та Солом’янського районів”, – йдеться в повідомленні.

Зараз можливе тимчасове призупинення холодного водопостачання у цих районах, а інших – холодна вода подається в повному обсязі.

“Ремонтні бригади пат “АК “Київводоканал” вже працюють над локалізацією та ліквідацією пошкоджень. Ми робимо все можливе, щоб відновити роботу Деснянської водопровідної станції як можна швидше”, – підкреслили в КМДА.

Раніше “Країна” розповідала, що в Києві на Караваєвих дачах через аварію на водопроводі провалився асфальт, рух зупинено.

Також ми писали, як в кінці березня в Києві вулиці залило окропом через прорив труби.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь