Вакцина від коронавіруса готова для перших тестів на людях в Китаї

Новини України

Китай почав випробування на людях п’яти різних вакцин від коронавіруса

Китай почав випробування вже п’яти різних вакцин від коронавіруса

Китай проводить випробування вже п’яти вакцин від коронавіруса на групі добровольців.

Про це повідомляють західні видання з посиланням на заступника директора Національної комісії охорони здоров’я КНР Цзен Исиня, передає Інтерфакс.

Він пояснив, що на даний момент не спостерігається ніяких серйозних небажаних реакцій” серед 2575 осіб, які беруть участь у випробуванні цих п’яти вакцин.

“Згідно з планами, якщо все буде в порядку, то друга фаза клінічних випробувань цих проектів завершиться в липні цього року”, – сказав Цзен Исинь.

Він додав, що ще ряд препаратів, які претендують на роль вакцини від коронавіруса, очікує схвалення для початку клінічних випробувань.

У той же час він не уточнив, коли можуть остаточно завершитися випробування вакцин, що складаються з трьох фаз.

ЗМІ нагадують, що на думку експертів, на розробку ефективної вакцини проти коронавіруса має піти не менше 12 – 18 місяців.

У понеділок американська преса повідомила, що ФБР і міністерство внутрішньої безпеки США мають намір у найближчі дні публічно попередити, що хакери з Китаю намагаються отримати доступ до інформації про американських розробки вакцини від коронавіруса.

На думку адміністрації США, китайців цікавлять результати досліджень у США за створення ліків від коронавіруса.

Пекін відкинув звинувачення з боку США про спроби китайських хакерів викрасти дані про вакцину від COVID-19 і назвав заяви Вашингтона порочать Китай.

Раніше фахівець з кібербезпеки і охорони здоров’я Девід Філдер з Ради з міжнародних відносин США заявив, що розробка вакцини від коронавіруса є предметом суперництва США і Китаю і питанням престижу.

Також ми інформували, що Дональд Трамп має намір розірвати будь-які відносини з Китаєм.

Залишити відповідь