Вакцина від коронавіруса пройшла перші випробування в США

Новини України

У США успішно пройшли перші випробування вакцини від коронавіруса на людях

У США успішно пройшли перші випробування вакцини від коронавіруса. Будівля компанії Moderna. Фото: Facebook

У США успішно випробували вакцину від коронавіруса, яку розробила біотехнологічна компанія Moderna. У першому етапі перевірок препарату брали участь 45 добровольців.

Про це йдеться в прес-релізі підприємства, опублікованому у вівторок, 19 травня.

За словами представників Moderna, випробування вакцини почалися ще 16 березня. У рамках експерименту було відібрано 45 осіб, які отримували різні дози препарату. Так, у тих, кому ввели мала кількість речовини, виробилися такі ж антитіла, як у тих, хто вже переніс зараження вірусом. При цьому організм тих піддослідних, які отримали велику дозу сироватки, справив більше антитіл, ніж після лікування від коронавіруса.

“На початковій стадії вакцина зарекомендувала себе безпечною і переноситься без ускладнень”, – запевняють у компанії.

Як повідомили в Moderna, фінальна стадія випробувань почнеться в липні. Якщо вони будуть успішними, препарат можна буде запускати в серійне виробництво.

Нагадаємо, що за словами головного інфекціоніста США Ентоні Фаучі, очікувати вакцину від коронавіруса стоїть на початку 2021 року.

Раніше ми писали, що американська біофармацевтична компанія Sorrento Therapeutics знайшла антитіло, яке блокує інфекційні властивості коронавіруса SARS-CoV-2 на 100%.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь