Вакцина від коронавіруса. У Німеччині почалися перші випробування на людях

Новини України

У Німеччині почали проводити випробування на людях вакцини проти коронавіруса

У Німеччині почали тестувати вакцину проти Covid-19. Фото: Flickr

У Німеччині почали проводити перші клінічні випробування вакцини проти коронавирусной інфекції.

Про це в середу, 22 квітня, повідомляє агентство France-Presse.

Як повідомляють у виданні, на даний момент діє близько 150 проектів, покликаних створити препарат для боротьби з Covid-19. Випробування в Німеччині проведуть на людях. За даними німецького Інституту імені Пауля Ерліха, в дослідженнях візьмуть участь 200 здорових добровольців у віці від 18 до 55 років.

Тестування проведе лабораторія BioNTech в Майнці в партнерстві з американською фармацевтичною компанією Pfizer, яка в свою чергу планує запустити аналогічну програму випробувань в США. Фахівці BioNTech раніше спеціалізувалися на розробці препаратів проти онкологічних захворювань.

Мета першого циклу випробувань — визначити загальну переносимість вакцини здоровим організмом. Якщо результати задовольнять фахівців, на другому етапі вакцину протестують на добровольцях, які найбільш вразливі до інфекцій.

Також ми писали,що британські вчені з четверга, 23 квітня, почне клінічні випробування вакцини проти Covid-19 на людях. Всього буде 500 випробовуваних, які отримають 2 варіанту вакцини та пройдуть вакцинацію до середини травня.

Раніше ми повідомляли, що В Китаї успішно випробували вакцину від коронавіруса на мишах, щурах і мавпах.

Залишити відповідь