Вакцина від коронавіруса. В Італії заявили про створення ліків від Covid-19

Новини України

В Італії заявили про створення першої вакцини проти коронавіруса

Італійські вчені заявили, що їм вдалося розробити першу в світі вакцину від коронавіруса, Фото: Flickr

В Італії дослідники заявили, що їм вдалося розробити першу в світі вакцину, яка зможе вбити коронавірус. Вчені планують незабаром розпочати випробовувати її на людях

Про це з посиланням на римську компанію Takis Biotech повідомляє Daily Mail.

Наголошується, що цю вакцину вже протестували на гризунах. Вчені зробили мишам укол з сироваткою і потім взяли у них антитіла. Результати лабораторних випробувань показали, що вони були здатні зупинити зараження коронавірусом людських клітин.

Повідомляється, що випробування проводилися в римській лікарні Lazzaro Spallanzani, яка спеціалізується на лікуванні інфекційних захворювань.

За даними джерела, дослідники провели вакцинацію мишам і взяли у них антитіла – білки плазми крові, які виробляються як відповідь на вірус. Виявилося, що ці антитіла здатні знищувати вірус у клітинах людини в лабораторних умовах. Ці білки ефективно запобігали зв’язування вірусу SARS-CoV-2 з клітинами людини і наступне зараження.

“Це самий просунутий етап тестування вакцини-кандидата, створеної в Італії”, – сказав Луїджі Аурисиккио, виконавчий директор компанії Takis, що займається розробкою.

За його словами, масштабні випробування вакцини заплановані на осінь поточного року.

Нагадаємо, вчені США розробляють 14 вакцин від коронавіруса. Вони будуть проходити випробування на протязі двох тижнів. Передбачається, що з них залишиться шість-вісім, а потім одна – вона і пройде всі випробування, і до січня 2021 року буде використовуватися як основна.

Також ми писали, вакцинація від туберкульозу майже в шість разів знижує рівень смертності від коронавіруса.

Залишити відповідь