Вакцина від коронавіруса в Росії може з’явитися вже до кінця літа – вчений

Новини України

У Росії пообіцяли створити вакцину від коронавіруса вже до кінця літа

У Росії сподіваються створити вакцину від коронавіруса вже цього літа. Фото: Pixabay

Директор Національного дослідницького центру епідеміології і мікробіології імені Гамалії Олександр Гінзбург заявив, що в Росії вакцина від коронавіруса може бути створена вже до кінця літа.

Про це повідомляє ТАСС.

“Я думаю, до кінця літа [зареєструють вакцину]. Я хотів би так думати, я б так відповів. У серпні місяці, я сподіваюся, якщо все буде за планом, і не буде ніяких несподіванок”, – сказав він.

Також він уточнив, що зараз розробка вакцини знаходиться на стадії доклінічних випробувань: вчені вивчають токсичність та реактогенність. Даний етап займе близько місяця, після чого можна буде приступати до випробувань вакцини на людях.

Сама вакцина, стверджує Гінцбург, буде вводиться в праве плече. Але отримати її одночасно всі росіяни не зможуть.

“Моз над цим думає, як це зробити, які потужності можна звільнити, щоб максимально завантажити виробництвом вакцини”, – розповів він.

Нагадаємо, в Росії, яка вирвалася на друге місце в світі за кількістю заражених коронавірусом, за минулу добу Covid-19 виявили у 9 200 нових пацієнтів. З них 44,8% не мали клінічних проявів хвороби. Зафіксовано 119 летальних випадків. За добу в Росії повністю одужали 4940 осіб

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь