Вакцину від коронавіруса випробували на гризунах в Ізраїлі

Новини України

Ізраїль успішно випробував вакцину від коронавіруса на гризунах

Ізраїль успішно випробував вакцину від коронавіруса на гризунах. Фото: Flickr

У понеділок, 18 травня, ізраїльські вчені з Інституту досліджень у місті Нес-Ціон успішно завершив клінічні випробування вакцини від коронавіруса на гризунах.

Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Так, під час проведення випробувань були вакциновані 50% гризунів, після чого всі вони були заражені коронавірусом. Результати показали, що тварини, які отримали вакцину, залишилися здорові.

Найближчим часом вчені приступлять до випробувань на інших тварин, після чого почнуться випробування на людях. Якщо все піде за планом, вакцина від коронавіруса буде створено в Ізраїлі через рік або навіть раніше.

Нагадаємо, американська біофармацевтична компанія Sorrento Therapeutics знайшла антитіло, яке блокує інфекційні властивості коронавіруса SARS-CoV-2 на 100%.

Також “Країна” писала, що заступник директора Національної комісії охорони здоров’я КНР Цзен Исиня розповів про те, що Китай почав проводити випробування вже п’яти вакцин від коронавіруса на групі добровольців.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь