ВАКС скасував арешт колишнього міністра доходів і зборів Клименка

Новини України

Вищий антикорупційний суд скасував арешт екс-міністра доходів і зборів Клименка

Клименко скасували заочний арешт. Фото: liga.net

Вищий антикорупційний суд (ВАКС) скасував рішення Печерського районного суду Києва про заочний арешт екс-міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

Як передає “Інтерфакс-Україна”, про це сказано в постанові суду, опублікованому в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

“Рішення слідчої судді Печерського районного суду міста Києва від 19 серпня 2019 року про обрання запобіжного заходу у вигляді утримання під вартою у кримінальному провадженні №42017000000000113 підозрюваному скасувати. Постановити нове рішення, яким у задоволенні клопотання прокурора Зварича С. С. про обрання запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою підозрюваного у кримінальному провадженні №42017000000000113 відмовити”, – йдеться в документі.

Рішення про скасування арешту Апеляційна палата ВАКС прийняла 13 травня.

За даними слідства, яке здійснювала військова прокуратура на чолі з Анатолієм Матиосом, Клименко у 2012-2013 роки з допомогою злочинної схеми заволодів коштами держбюджету України на суму 3,1 млрд грн. Клименко звинувачення заперечував і називав їх політично мотивованими.

Як писала “Країна”, восени минулого року Печерський суд заарештував недобудований будинок і земельні ділянки компанії, яку пов’язували з екс-міністром доходів.

Докладно про справу Клименко можна прочитати в нашому розслідуванні.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь