Валентин Мондрієвський став в. о. заступника Кличко замість Миколи Поворозника

Новини України

Екс-керівник прес-служби Кабміну стане тимчасовим першим заступником Кличка

Валентин Мондрієвський (ліворуч) став в. о. першого заступника голови КМДА. Фото: Facebook/ Anne de Kyiv

Голова Київської міської державної адміністрації Віталій Кличко відсторонила на час розслідування свого першого заступники Миколи Поворозника, якого звинувачують у хабарі, і призначив виконувати його обов’язки Валентина Мондрієвського.

Про це в ході онлайн-брифінгу 21 квітня повідомив мер Києва Віталій Кличко, відео опубліковано в Facebook.

“Щоб розслідування було неупередженим і не було закидів в якийсь вплив чиновника високого рангу, яким є Поворозник, він написав заяву про відсторонення його від виконання обов’язків на час розслідування. Я вважаю це правильним кроком. Тому відсторонив його від виконання обов’язків. І поклав виконання обов’язків першого заступника голови КМДА Валентина Мондрієвського”, – сказав Віталій Кличко.

За словами мера столиці, київська влада розраховує на оперативне та неупереджене розслідування справи.

Валентину Мондриевскому 41 рік. Він народився в Білій Церкві. У 2001 році закінчив Інститут журналістики КНУ ім. Шевченка за фахом “журналістика”. Працював на телеканалі СТБ, був помічником нардепа Ради IV скликання Юрія Єханурова (2002 – 2005, 2006-2007 роки). З 2005 по 2006 рік був прес-секретарем прем’єр-міністра України Юрія Єханурова і керівником прес-служби Кабміну. Також обіймав посаду голови Подільської РДА у Києві (2016-2018).

До призначення обіймав посаду заступника голови КМДА. Також він є депутатом Київради, членом постійної комісії КМДА з питань транспорту, зв’язку і реклами.

 Кличко про Поворознике – з 06:30

Нагадаємо, за версією слідства, Микола Поворозник вимагав хабар у розмірі 125 тисяч доларів від представника компанії-забудовника за сприяння у погодженні містобудівних умов і обмежень, а справу відкрили ще минулої осені. Обшуки в мерії Києва по цій справі відбулися 14 квітня.

Сам Поворозник всі звинувачення заперечує. Він заявив, що йому не оголошували підозр, а на допит в поліцію він викликаний як свідок.

“Країна” детально розібратися, з чим пов’язаний корупційний скандал з першим заступником мера Києва.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь