Вбивство сина бізнесмена Соболєва. Юрій Ткаченко став шостим підозрюваним у справі

Новини України

Вбивство сина Соболєва. Шостим підозрюваним у гучній справі став екс-керівник українських радикалів

Юрій Ткаченко став шостим підозрюваним у гучній справі Соболєва, фото facebook

Сьогодні, 30 квітня, Офіс генпрокурора повідомив про підозру ще одній людині, який може бути причетний до вбивства 3-річного сина депутата Київської облради В’ячеслава Соболєва в грудні 2019 року.

Як з’ясувалося, мова йде про 23-річного екс-координатора руху “Традиція і Порядок” (радикали, відомі у тому числі атакою на “Укрінформ” – Ред.) Юрія Ткаченка, який і став шостим підозрюваним у “справі Соболєва”.

Як передає Dетектив-Info, Юрій Ткаченко давній товариш передбачуваного організатора замаху Юсупа Абуєва (матеріали щодо якої виділені в окреме провадження, а самого чеченця оголосили у міжнародний розшук – Ред.).

Ткаченко і Абуев близько зійшлися на ґрунті спільної діяльності в русі “Традиції і Порядок”. На їх сторінках у соцмережах викладені спільні фото. Та разом і поодинці вони брали участь в різних акціях політичної спрямованості.

Юрій Ткаченко з побратимами, фото: facebook.com/yuri.tkachenko.ua

Юсуп Абуев (ліворуч) і Юрій Ткаченко, фото: facebook

У липні 2019 Юрій Ткаченко повідомив про їх спільному з Абуевым, Раевым (Олександр Раєв, уродженець Ірпеня вже заарештований по цій справі – Ред.) та іншими побратимами про вихід з лав “Традиції і Порядку”. Це рішення він пояснив незгодою з тим курсом розвитку, який обрала провідник Богдан Ходаковський.

Згідно переліку осіб, які переховуються від органів влади, датою зникнення Юрія Ткаченка правоохоронці вважають 20 квітня 2020 року.

При цьому в його профайлі поки не йдеться про претензії слідства у справі про вбивство дитини В’ячеслава Соболєва. Як і у випадку з Юсупом Абуевым, його підозрюють в участі у складі банди (ч. 1 ст. 255 КК України), яка займалася викраденням людей (ч. 3 ст. 146 КК України).

Нагадаємо суть справи. Замах на депутата Київської обласної ради, бізнесмена В’ячеслава Соболєва в центрі Києва сталося 1 грудня 2019 року. Кілери промазали і замість бізнесмена застрелили 3-річного сина бізнесмена – Сашеньку.

У березні цього року Офіс генпрокурора відзвітував про арешт 20-річного уродженця міста Ірпінь Олександра Раєва і громадянина Російської Федерації Ібрагіма Шахгириева. У постанові судового реєстру про обрання Раеву запобіжного заходу у вигляді арешту кажуть, що слідство інкримінує йому і Шахгириеву пособництво в організації вбивства Соболєва (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України). Також дії чеченця додатково кваліфіковані за статтею за незаконний обіг зброї (ч. 1 ст. 263 КК України).

У справі було п’ять підозрюваних. Крім Раєва, Абуєва і Шахгириева, це затримані незабаром після вбивства дитини Соболєва атошники – кілер Андрій Лаврега та його помічник Євген Семенов.

При цьому раніше Соболєв повідомляв, що на нього готується нове замах, а поліція зняла охорону з його родини.

Залишити відповідь