Вбивство Валерія Давиденко. Дмитро Разумков виступив із заявою – зажадав визначити причину смерті

Новини України

Разумков зажадав швидко визначити причину смерті Давиденко

Дмитро Разумков. Фото: Twitter / Adalt_partnerka

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков звернувся до слідчих із закликом максимально об’єктивно розслідувати справу про смерть народного депутата Валерія Давиденко.

Про це повідомляється в прес-службі Верховної Ради.

“Сьогодні Верховну Раду сколихнула страшна звістка про трагічну смерть нашого колеги по парламенту, народного депутата VIII і IX скликань Валерія Давиденка”, – зазначено в повідомленні.

Разумков зажадав максимально швидко і максимально об’єктивно провести розслідування причин смерті і відпрацювання основних сценаріїв.

“Від імені Верховної Ради України і всього депутатського корпусу висловлюю щирі співчуття рідним і близьким Валерія Миколайовича. Світла пам’ять”, – додав він.

Нагадаємо, поліція розглядає версію про самогубство нардепа Валерія Давиденко, чиє тіло було знайдено сьогодні ввечері в офісі в центрі Києва.

Як повідомляла “Країна”, тіло убитого народного депутата Валерія Давиденком знайшла прибиральниця, а біля його трупа було виявлено пістолет. Також нашим журналістам вдалося з’ясувати, що труп був виявлений в будівлі Печерського району Києва по вулиці Велика Васильківська 4. Близько трупа був пістолет. Було це вбивство чи самогубство – належить з’ясувати правоохоронним органам.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь