Вбивство журналіста Вадима Комарова. НСЖУ вимагає звіту з розслідування

Новини України

У річницю нападу на журналіста Комарова НСЖУ вимагає від МВС звіту з розслідування його вбивства

Пройшов рік з моменту нападу на журналіста Комарова в Черкасах. Фото: nsju.org

Сьогодні, 4 травня, пройшов рівно рік з моменту нападу на журналіста Вадима Комарова в Черкасах, яке призвело до його смерті. У НСЖУ вимагають від правоохоронців відзвітувати про розслідуванні, так як винні досі не покарані.

Про це у Facebook повідомив голова Національної спілки журналістів України Сергій Томіленко.

“Сьогодні рівно рік, як в Черкасах до втрати свідомості забили журналіста. Через півтора місяці Вадим Комаров загинув. Не приходячи у свідомість з моменту жорстокого побиття. Національний союз журналістів України вимагає публічного звіту правоохоронців, наскільки належними є зусилля для розкриття резонансного злочину”, – написав Сергій Томіленко.

Як зазначає секретар НСЖУ, медіа-юрист Валерій Макеєв, якщо на початку поліція щотижня звітувала про хід справи, то зараз таких звітів немає.

“Розслідування ведеться абсолютно непублічно. Це може бути виправдано, якщо справа гучна і є ризик так сказати, налякати злочинця. Але тоді, принаймні, повинні бути якісь проміжні звіти – що вже зроблено. Тут же ми не маємо ніякої інформації про зрушення. Всі керівники нібито взяли справу під особистий контроль, але зараз – повна тиша”, – повідомив Валерій Макеєв.

Нагадаємо, Вадим Комаров півтора місяці перебував у комі після жорстокого побиття, яке відбулося 4 травня 2019 року. Вночі 20 червня 2019 року він помер, не приходячи в свідомість. На наступний день журналіста поховали.

За інформацією колег Комарова, напад було скоєно з-за гострих критичних статей, які він готував. Серед тем публікацій Комарова – розкрадання бюджетних коштів, незаконне будівництво, корупція в Черкаській міськраді.

Залишити відповідь