Вчені припустили, що традиційний російський напій знижує ризик смерті від коронавіруса

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Французькі вчені досліджували зв’язок між смертністю від коронавіруса і харчуванням і прийшли до висновку, що дієта, поряд з іншими факторами, може грати роль у поширенні COVID-19 і серйозності перебігу хвороби.

Результати дослідження, проведеного колективом із 25 осіб під керівництвом професора легеневої медицини Університету Монпельє Жана Буську, були опубліковані в журналі Clinical and Transnational Allergy.

Фахівці звернули увагу, що в перші місяці пандемії Німеччина, Австрія, Хорватія, Чехія, Польща, Словаччина, країни Балтії і немецкоговорящие швейцарські кантони демонстрували більш низькі показники смертності від коронавіруса, ніж Франція, Італія, Іспанія, а також франко – і итальянскоязычные кантони Швейцарії.

Серед причин більш сприятливої статистики у Німеччині називалося раніше і велике тестування населення. Однак інші країни, де теж було менше смертей від COVID-19, стільки ранніх тестів не проводили і карантинні заходи скрізь були різними як за термінами, так і за видом самих обмежень.

Крім того, низький рівень смертності спостерігався в Болгарії, Греції, Румунії і Туреччини. Вчені задумалися, що це може бути пов’язано з особливостями харчування: у цих країнах широко поширене вживання свіжої і кислої капусти, а також кисломолочних напоїв – кефіру і йогурту.

Вчені встановили, що ці продукти можуть знижувати активність ферменту ACE2, використовуваного коронавірусом для проникнення в клітини. “Я змінив свій раціон. Тепер я їм сиру капусту три рази в тиждень і п’ю кефір на сніданок”, – розповів професор Буську, слова якого наводить турецька газета Sabah.

Вчений констатував, що поки відмінностей в раціоні харчування між країнами з низьким і високим рівнем захворюваності SARS-CoV-2 приділяється мало уваги, однак це може виявитися дуже корисним. Втім, ще на початку пандемії фахівці встановили як мінімум одну міцну зв’язок між особливостями харчування і коронавірусом: у зоні ризику знаходяться люди з ожирінням. А така шкідлива звичка, як переїдання, послаблює імунітет, що при коронавирусе загрожує ускладненнями і навіть смертю. Нічний переїдання, часте вживання газованих напоїв, фастфуда, алкоголю, – все це вкупі з малорухливим способом життя негативно впливає на організм.

Історія кефіру і його користь

Батьківщиною кефіру вважаються “околиці Ельбрусу”, саме слово – кавказького походження, а винахід напою оскаржують між собою народи Карачаєво-Черкесії і балкарці. В давнину їх називали “пшоном Пророка”, так як, за легендою, кефірні грибки народів Північного Кавказу подарував пророк Магомет.

Медицина досліджує вплив кисломолочних продуктів на організм з кінця 19 століття. Лауреат Нобелівської премії Ілля Мечников до кінця життя пропагував не тільки вживання кисломолочних продуктів, але і живої культури мікроорганізмів – пробіотиків. Родоначальницею виробництва кефіру в Росії вважається молочний технолог Ірина Сахарова. На початку 20 століття вона приїхала на Північний Кавказ, щоб роздобути кефірні грибки, з якими місцеві жителі не поспішали ділитися.

За легендою, князь Бек-Мурза Байчоров, що поставляв молоко у відому фірму Бландова, де працювала Сахарова, закохався в жінку та викрав її, з-за чого потім постав перед судом. Сахарова нібито в обмін на прощення попросила у нього 10 фунтів кефірних грибків. За іншою версією, яка підкріплюється збереженими листами Сахарової, Байчоров не викрадав її, а подарував їй грибки безоплатно.

В кефірі міститься багато вітамінів С, А, РР, D і вітамінів групи В (В1, В2, В5, В6, В9, В12) холін і бета-каротин, а також фосфор, калій, кальцій, цинк, хром. Ці компоненти благотворно впливають на нервову систему, інтелект. Кефір нормалізує кислотний баланс і мікрофлору шлунково-кишкового тракту, зміцнює імунітет, його можуть вживати навіть люди з непереносимістю лактози. При вживанні кефіру в травній системі людини зменшується активність шкідливих бактерій. Однак при гастриті, підвищеної кислотності, виразкової хвороби, отруєннях і шлунково-кишкових інфекціях кефір пити не слід.

Залишити відповідь