Вчені США видали новий прогноз по числу жертв Сovid-19

Новини України

“Ситуація поза контролем”. У США видали новий прогноз по числу жертв коронавіруса

Вчені США видали новий прогноз по числу жертв Сovid-19, фото: pixabay.com

У США продовжує лютувати епідемія коронавіруса, і інфекція вже проникла навіть в Білий дім. Американські вчені, у світлі нових даних та після ретельного аналізу інформації, видали новий прогноз по числу жертв. На жаль, він далекий від оптимістичного.

Вчені скорегували раніше підготовлений доповідь у бік збільшення рівня смертності на 10 000 чоловік у зв’язку з тим, що ряд американських штатів почали послаблювати заходи щодо стримування пандемії.

Фахівці з Інституту показників і оцінки здоров’я Вашингтонського університету (IHME) тепер вважають, що в США жертвами поширення коронавіруса можуть стати 147 000 чоловік, як передає Інтерфакс.

У доповіді інституту відзначається, що в новому прогнозі враховані “ключові фактори передачі вірусу, такі, як зміни в тестуванні і мобільності, а також ослаблення політики дистанціювання”.

Один з провідних експертів Білого дому по боротьбі з коронавірусом – лікар-інфекціоніст Ентоні Фаучі вважає, що ситуація з Covid-19 у США не перебуває під повним контролем.

“Я думаю, ми рухаємося в правильному напрямку, але правильний напрямок не означає, що у нас повний контроль над цією епідемією”, – сказав Фаучі, відповідаючи на запитання сенатора Елізабет Уоррен про те, чи вдалося стримати поширення коронавіруса в США.

Він також висловив сумнів в офіційних даних із зараженням Covid-19 у країні, припустивши, що їх реальна кількість вище.

За даними порталу Worldometer, який відстежує стан справ з поширенням інфекції в світі, в США за станом на 03:00 за київським часом середовища налічувалося 1 407 284 інфікованих Covid-19, зростання числа нових випадків зараження за добу перевищив 21 000, померли 83 300 осіб.

Раніше “Країна” повідомляла, що в США зареєстрували смерті від нового запального синдрому, який може вражати дітей з коронавірусом.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь