Великі компанії вирішили бойкотувати Facebook і не розміщувати там рекламу

Новини України

Adidas, Ford, Microsoft та інші компанії оголосили Facebook бойкот

Facebook оголошено місячний бойкот. Фото: pixabay.com

Кілька найбільших світових компаній, включаючи Adidas, її “доньку” Reebok, автогігант Ford, Hewlett-Packard та інших оголосили бойкот соцмережі Facebook. Вони вирішили не розміщувати там рекламу в найближчий місяць з міркувань безпеки.

Про це повідомляє “РИА Новости” з посиланням на західні видання.

Adidas та Reebok мають намір не розміщувати рекламу в Facebook і Instagram до кінця липня, а також розробити критерії, які дозволять зробити як їх самих, так і їх партнерів “відповідальними за створення і підтримання безпечного навколишнього обстановки”. Ford в найближчі 30 днів також не буде давати рекламу, щоб провести оцінку своєї присутності на платформах Facebook.

А одна з найбільших компаній США в області інформаційних технологій Hewlett-Packard (HP) призупиняє розміщення реклами в Facebook до тих пір, поки в соцмережі не з’являться більш “надійні” заходи захисту. До НР приєдналися виробник миючих засобів Clorox, мережа ресторанів Denny’s, компанії Edgewell Personal Care і Conagra.
 
Аналогічне рішення прийняла і компанія Microsoft. Правда, вона стурбована не політикою Facebook, а тим, як саме її реклама показується. У компанії незадоволені тим, що її реклама з’являється поруч з “небажаним контентом”.

Раніше правозахисники закликали бізнес припинити розміщувати рекламу у Facebook у липні, щоб висловити протест з-за публікацій, що містять ненависть, насильство і расизм. На заклик відгукнулися компанії North Face, Coca-Cola, PepsiCo, Unilever і Starbucks. Із-за бойкоту реклами в соціальних мережах корпорації глава Facebook Марк Цукерберг втратив приблизно 7,2 мільярда доларів.

У березні “Країна” повідомляла, що Facebook заборонив рекламу медичних масок через спекуляції на темі коронавіруса.

Ми також писали, що соцмережа дозволить користувачам відключати політичну рекламу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь