Венедиктова підтвердила наявність дорогих годинників Hublot у чоловіка

Новини України

Венедиктова підтвердила, що у її чоловіка є годинник за $56 тисяч, які він не вніс у декларацію

Венедиктова підтвердила, що у її чоловіка є годинник за $56 тисяч, які він не вніс у декларацію. Фото: Facebook

Керівник Офісу Генерального прокурора України Ірина Венедиктова підтвердила, що у її чоловіка Дениса Колесника є годинник за $56 тисяч, які не були зазначені ним у декларації.

Це випливає з поста Венедиктова в Facebook, який вона написала сьогодні.

Венедиктова після коментувала чутки про те, що годинник її чоловікові подарував екс-нардеп від БПП Олександр Грановський (періодично з’являється інформація про давнє знайомство Венедиктової і Грановського).

Причому коментувала вона їх, звертаючись до досить грайливій формі до Грановському (який, нагадаємо, є фігурантом низки кримінальних справ, а в часи Порошенко його називали “смотрящим” за судами): “Олександр Грановський перестаньте доглядати за моїм чоловіком – я ревнива дружина. Відео з мегачасами, “яких тільки 25 світі” від 18 роки і Грановський не міг їх дарувати в 20-м. Вони зламані лежать вдома – віддамо на експертизу, точно знати, що такі тільки у нього і шейхів”.

Відзначимо, що в деклараціях 2017 і 2018 років цих годинника також не значиться. Тобто, генпрокурор підтвердила, що годинник у чоловіка є, але в декларацію він їх не вносив.

Скріншот: Ірина Венедиктова в Facebook

Нагадаємо, що “Країна” раніше писала, що в декларації Колесника відсутні дані про його дорогих годинниках, що є порушенням закону.

Колесник – власник швейцарських годинників Hublot.

Годинник з круглим корпусом з кераміки і водонепроникність до 30 метрів. Сапфірове скло з покриттям антивідблиску встановлено на передній стороні годинного корпусу. Циферблат чорного кольору з 10-ма білими багетными діамантами, загальною вагою 0.36 карат. Модель оснащена мануфактурным швейцарським механізмом з ручним заводом. Поставляється на ремінці з каучуку і шкіри з вставкою з нержавіючої сталі. Модель випускається обмеженою серією 30 примірників, як тільки надійде замовлення.

На офіційному сайті Hublot ця модель вже не представлена, але онлайн-магазини, які продають оригінали, пропонують їх придбати за $54 280.

Залишити відповідь