Відео бестіарій всіх монстрів і чудовиськ з телевізійного серіалу Відьмак

Новини України

Netflix опублікував відео монстрів і чудовиськ з телевізійного серіалу “Відьмак”

Netflix випустив бестіарій чудовиськ з “Відьмака”. Фото: Twitter / vlyoubava

Автори культового серіалу “Відьмак” з Генрі Кавиллом в головній ролі поділилися відео-збіркою всіх чудовиськ, яких зустрічає герой в ході розповіді.

Про це представники Netflix повідомили на власному каналі в YouTube.

“Звичайно, ми всі знаємо і любимо мутантів і магів Відьмака, але є одна група, на яку ми не звертаємо належної уваги: це дивні монстри. Тут всі про них в одному гігантському бестіарії – від їх міфологічного походження до їх (багатьох, страхітливих) способів вбивства Геральта. Побачивши все, з чим йому доводиться мати справу, може, кинути зайву копійчину вашому Відьмак?”, – зазначено в повідомленні.

Так, в бестіарії вказані характеристики монстрів і історія легенд про них, адже кожне чудовисько було взято з культури і оповідань різних народів. Зокрема, зустрічаються сильваны, стрыги, потвори, а також селки, джини і допплери.

Netflix випустив бестіарій чудовиськ з “Відьмака”. Відео: YouTube / Netflix

Також автора серіалу обіцяють випустити повний бестіарій чудовиськ по серіалу, якщо ролик сподобається фанатам серіалу.

Нагадаємо, англійський актор Генрі Кавілл, який зіграв головну роль в гучному серіалі “Відьмак” компанії Netflix, привітав прихильників із Днем закоханих. Текст він супроводив фото свого улюбленця.

Як повідомляла “Країна”, Ілон Маск запитав у користувачів Twitter, чи вони хочуть мати можливість пограти в гру The Witcher на комп’ютері, який встановлений в автомобілі Tesla. Розробники гри з гумором відреагували на пропозицію мільярдера.

Залишити відповідь