Відео чат в Facebook – компанія заявила про випуск програми для онлайн-конференцій

Новини України

У Facebook анонсували програму для масових відеоконференцій

У Facebook анонсували програму для масових відеоконференцій. Фото: pixabay.com

Соціальна мережа Facebook анонсувала вихід програми для спілкування у форматі відеоконференції.

Про це повідомляє ВВС.

Так, новий продукт Messenger Rooms дозволить брати участь у відеоконференції до 50 чоловік, кожен з яких зможе приєднатися до чату або вийти з нього в будь-який момент. Створити відеоконференцію можна буде за допомогою Messenger або Facebook. Вхід буде доступний за запрошенням, однак ініціатор відеочату в будь-який момент зможе видалити учасників.

Програму планували випустити пізніше, однак через пандемії коронавіруса потреба в ній різко зросла. Messenger Rooms буде доступний у всіх користувачів соцмережі, однак для цього може знадобитися кілька тижнів.

За інформацією компанії, за час пандемії по всьому світу близько 700 мільйонів користувачів почали активніше використовувати відеочати в WhatsApp і Messenger. Репортер ВВС Кріс Фокс на своїй сторінці в Twitter поділився зображенням того, як буде виглядати програма Messenger Rooms.

У Facebook анонсували програму для масових відеоконференцій. Відео: Twitter / Кріс Фокс

Нагадаємо, Facebook опублікував прес-реліз, згідно з яким найбільша соцмережа запустила в Україні програму перевірки фактів для протидії дезінформації. У Facebook обрали для цієї роботи дві українські організації: VOX і StopFake.

Як повідомляла “Країна”, корпорація Facebook повідомила про звільнення модераторів, які займалися перевіркою скарг користувачів, з-за епідемії коронавіруса Covid-19. Це призвело до того, що “шкідливий контент” й “фейкові аккануты” почали видаляти роботи.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь