Відео потужного вибуху метеорита в нічному небі над Токіо в Японії

Новини України

Опубліковано відео вибуху метеорита в нічному небі над японською столицею

Опубліковані кадри метеорита над Японією. Фото: pixabay.com

У ніч на друге липня в небі над Токіо стався потужний вибух, який висвітлив увесь горизонт. Виявилося, що в атмосфері японської столиці згорів метеорит.

Про це повідомляє Japan Times.

Так, в 2:30 ночі за місцевим часом жителі Токіо могли спостерігати в небі вибух потужністю в 150 тонн в тротиловому еквіваленті. За розрахунками вчених, діаметр метеорита був приблизно 1,6 метра, а вага – 5,5 тонн. Він увійшов в атмосферу зі швидкістю 14 кілометрів в секунду і мав щільність приблизно три тонни на кубічний метр.

Вибух було видно майже над усім регіоном Канто. Ролик записав куратор Міського музею Хирацука в префектурі Канагава Даічі Фудзі, він додав, що метеорит рухався з Заходу на Схід.

З’явилося відео вибуху метеорита над Токіо. Відео: YouTube / KAGAYASTUDIO

Нагадаємо, всередині метеорита вчені знайшли новий мінерал, який ніколи раніше не зустрічався в природі. Імовірно, мінерал утворився в розплавленому ядрі стародавньої давно зруйнованої планети. Через мільйони років після зіткнення з яким-небудь астероїдом і руйнування один фрагмент планети випадково опинився в Австралії.

Як повідомляла “Країна”, над Хорватією вибухнув метеорит. Явище могли спостерігати на більшій частині Хорватії і навіть в Італії, оскільки відбулося воно на висоті більше 30 кілометрів. Люди почули гучний вибух і побачили яскравий спалах в небі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь