Відео старту ракети в США, де запустили секретний космоплан для військових

Новини України

США позачергово вивели на орбіту секретний космоплан з військовою місією. Відео старту

У США запустили ракету з секретним космічним планом. Фото: United Launch Allianc

Після того, як президент Сполучених Штатів Америки Данальд Трамп розповів про розробку в США “супер-пупер” ракети, США вивели на орбіту військовий космоплан X-37B. Для цього приватної космічної компанії Ілона Маска “SpaceX” довелося перенести запуск 60 супутників.

Про це повідомляє прес-служба компанії-оператора United Launch Alliance (ULA), яка і вивела ракету на орбіту.

Компанія ULA запустила ракету-носій Atlas V з експериментальним безпілотним космопланом X-37B для потреб Космічних сил США. Вона стартувала з майданчика SLC-41 на мисі Канаверал у штаті Флорида.

Космоплан X-37B компанії Boeing в шостий раз відправився на орбіту в рамках місії USSF-7. Офіційна мета місії, як і минулих п’яти, не розголошується. Передбачається, що космоплан буде займатися розвідкою.

Відео: YouTube/SciNews

В рамках місії космоплан збере дані для NASA по впливу радіації на насіння, а також дані щодо перетворення сонячної енергії в мікрохвильову для Військово-морської дослідницької лабораторії.

Запуск X-37B було перенесено з суботи (16 травня) з-за негоди. Це вплинуло на запуск чергової партії з 60 супутників SpaceX для інтернет-покриття Starlink. Компанія вже перенесла запуск на 19 травня, йдеться в її Twitter.

Раніше “Країна” писала, що NASA наступним влітку запустить місію DART, щоб відвести астероїд від Землі.

Також ми розповідали, що США вийшли з угоди по Місяцю і заявили про своє право на видобуток ресурсів на супутнику.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь