Відео, як паралізований німий з іграшковим пістолетом пограбував ювелірний в Бразилії

Новини України

З’явилося відео, як паралізований німий з іграшковим пістолетом у ногах пограбував ювелірний в Бразилії

Бразильську ювелірку пограбував паралізований німий на інвалідному візку з іграшковим пістолетом. Фото: flickr.com

Німий хлопець на інвалідному візку спробував пограбувати ювелірний магазин за допомогою іграшкового пістолета в муніципалітеті Канела, розташованому в штаті Ріу-Гранді-ду-Сул на півдні Бразилії.

Про це повідомляє місцеве видання JornalNH.

Він заїхав в ювелірний магазин на вулиці Руа Хуліо де Кастильос і відвідувач вирішивши, що молодий чоловік хотів попросити милостиню, засунув йому в кишеню купюру. Однак тоді той ногами дістав пістолет (який пізніше виявився іграшковим) і записку “Це пограбування” з вимогою віддати гроші та коштовності.

В цей момент проходив повз житель міста побачив відбувається через скляні двері і викликав поліцію, яка швидко затримала горе-грабіжника.

У ході розглядів стало відомо, що 19-річний грабіжник страждає церебральним паралічем, не може повноцінно управляти верхньою частиною тіла і розмовляти. Його старший брат відбуває покарання у в’язниці за вбивство і замах на вбивство, чим створив для родича поганий приклад.

Бразильську ювелірку пограбував паралізований німий на інвалідному візку з іграшковим пістолетом. Відео: YouTube / Rota Policial WEB TV

Відзначається, що хлопця допитали і передали батькам. Доведеться йому відповідати перед законом за свій вчинок, поки що невідомо.

Нагадаємо, у Бразилії під час карантинних обмежень з-за епідемії коронавіруса знайшли досить незвичайний спосіб проводити шлюбні церемонії. Один з офісів мерії Ріо-де-Жанейро зголосився розписувати молодят, які не повинні залишати при цьому власного авто. Щоб не піддавати себе небезпеки чиновники передають документи нареченій через віконце, а родичі вітають молодят по відеозв’язку.

Як повідомляла “Країна”, Бразилія вийшла на третє місце за кількістю інфікованих коронавірусом в світі. У країні зафіксовано понад 20 тисяч нових випадків зараження Covid-19. Загальна кількість офіційно діагностованих випадків зараження Covid-19 складає 293 357 тисяч, за добу від хвороби в країні померло 911 осіб.

Залишити відповідь