Війна на Донбасі – ЛНР звинуватила Україну у провокаціях

Новини України

У “ЛНР” звинуватили Україну в провокаціях і заявили про готовність застосувати силу у відповідь

На Донбасі обидві сторони конфлікту звинувачують одна один в обстрілі житлових будинків, фото: facebook.com/GeneralStaff.ua

Після того, як “керівництво” так званих “ЛДНР” оголосило про приведення “військ” в стан підвищеної боєготовності, представник сепаратистів у Тристоронній контактної групи (ТКГ) Родіон Мірошник заявив, що вони готові “до більш широкого застосування сил”.

“Ми готові до адекватної відповіді на будь-які провокації з боку України, це будуть несловесні провокації. Всі збройні підрозділи приведені в бойову готовність, підтягнуті до найбільш активно діючим ділянок. Тому ми готові застосувати у відповідь на дії України свої збройні сили, тому що, як правило, ми тільки стримувалися: тільки обстріл у відповідь, тільки придушення точок з артилерійського вогню, з мінометного вогню. Зараз ми готові до більш адекватних дій, до більш широкого застосування сил, якими ми володіємо”, – цитує РИА Новости слова Мірошника.

За його словами, на даний момент ситуація відносно стабільна, однак обстріл нібито не припиняються.

“В середньому по Донбасу щодоби “прилітає” 150-250 так званих “прильотів”, тобто боєприпасів. Останнім часом українські збройні формування дуже активно почали обстрілювати об’єкти інфраструктури. Тобто обстрілюються лінії електропередачі, вибухають газопроводи, насосні станції – все те, що покликане забезпечувати життєдіяльність людей”, – додав Мірошник.

Нагадаємо, що в матеріалі “Відсунути лінію фронту” ми з’ясували чому т. н. “ДНР” і “ЛНР” заговорили про війну і привели війська в боєготовність.

Залишити відповідь