Військові США отримають 48 комплексів для атаки супутників Росії і Китаю

Новини України

США закуплять військові комплекси, щоб атакувати супутники Росії і Китаю

Військові США отримають 48 комплексів для протидії супутникам Росії і Китаю. Фото: Пентагон/pixabay

Космічні військові сили США хочуть до 2027 року придбати 48 військових комплексів. З допомогою комплексом можна створювати перешкоди в роботі російських і китайських супутників зв’язку. Їх будуть використовувати в разі конфлікту.

Про це йдеться в матеріалі, опублікованому агентством Bloomberg.

Агентство наводить витримки з інтерв’ю з підполковником Стівеном Брогэном, який є представником входить в структуру Космічних сил США центру з розробки та придбання озброєнь. Як пояснив військовий, зазначені системи наземного базування призначені для тимчасового виведення з ладу на ранніх етапах конфлікту космічних апаратів, використовуваних для підтримки зв’язку. Брогэн вказав, що при застосуванні комплексів не передбачається виникнення космічного сміття.

Як зазначає агентство, мова йде про двох системах, які розробляє американська компанія L3Harris. Найменування першої з них в публікації не наводиться. Вона вважається готовою до експлуатації з минулого місяця. Космічні сили США отримали 16 зазначених комплексів.

В матеріалі стверджується, що L3Harris також розробляє другу систему під назвою Meadowland. Чотири комплексу, як очікується, надійдуть Космічним силам США в жовтні 2022 року. Ще 28 комплексів повинні бути зроблені в 2023-2027 роках.

Раніше “Країна” повідомляла, що США провели навчання по відображенню ядерного удару Росії країнами НАТО.

Також ми розповідали, що США направили в Європу стратегічні бомбардувальники-невидимки B-2 Spirit.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь