Влада Австрії відкрили кордон для Чехії, Словаччини та Угорщини

Новини України

Сьогодні вночі Австрія відкрила кордони для трьох країн

Австрія відкрила кордону з Чехією, Словаччиною та Угорщиною. Фото: pixabay

У ніч на неділю, 17 травня, початок діяти рішення влади Австрії про відкриття кордонів з Чехією, Словаччиною та Угорщиною. Раніше вони були відкриті з Німеччиною, Ліхтенштейном і Швейцарією.

Про це йдеться в матеріалі агентства APA.

“Австрія робить черговий крок у пом’якшенні викликаного коронакризисом прикордонного режиму. Закриті раніше прикордонні переходи в Чехію, Словаччину та Угорщину відкрилися з півночі. Як і на кордонах з Німеччиною, Ліхтенштейном і Швейцарією, тепер існує лише вибірковий контроль”, – йдеться в повідомленні.

Разом з тим влади стверджують, що на кордоні з Угорщиною контроль залишать в рамках боротьби з незаконною міграцією. Ці ж правила стосуються і Словенії.

“Вимоги до в’їзду залишаються незмінними. До 31 травня у Австрії можна в’їжджати тільки для поїздок з робочою метою, з поважних сімейними обставинами, а також для догляду за тваринами без зобов’язання надавати довідку з негативним результатом на коронавірус або відправлення під домашній карантин”, – підкреслюється в повідомленні.

Раніше “Країна” писала, що Чехія збирається в червні відкрити кордони з Австрією і Словаччиною.

Також ми розповідали, що в Німеччині скасували обов’язковий карантин для приїжджаючих з Великобританії і країн Євросоюзу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь