Влада Бельгії 18 травня запустять другу фазу ослаблення ізоляції

Новини України

Бельгія завтра почне другий етап ослаблення карантину

У Бельгії 18 травня вступає в силу другий етап ослаблення режиму ізоляції. Фото: Twitter / OstbelDirekt

У понеділок, 18 травня, в Бельгії вступить в силу друга фаза послаблення режиму ізоляції, який був введений з-за коронавіруса.

Так, у початкових і середніх навчальних закладах почнуть відновлювати заняття, але при дотриманні заходів безпеки. При цьому дитячі садки поки що залишаться закритими. Про це повідомляє “Інтерфакс-Україна”.

Передбачається відкриття музеїв і частини історичних будівель, а також салонів краси та косметичних кабінетів, що надають медичні послуги.

Ринки також відновлять роботу частково – але на них повинні знаходитися не більше 50 продавців.

Також буде дозволено відвідування зоопарків, квитки на які можна буде купити через інтернет або ж замовити через мобільні додатки.

В рамках ослаблення вирішуються малі спортивні заняття (максимум до 30 учасників).

Уточнюється, що третя фаза послаблень повинна вступити в силу 8 червня, але влада буде орієнтуватися на загальні показники захворюваності.

Нагадаємо, про підготовку до ослаблення изоляии в Бельгії повідомлялося ще 3 травня. Тоді ж група експертів розробила план по повторного введення режиму посилення карантину, якщо в країні відбудеться друга хвиля епідемії коронавіруса.

Також “Країна” писала, що станом на ранок суботи, 16 травня, кількість заражених коронавірусом у світі перевищила позначку в 4,5 мільйона чоловік. Померли від хвороби 307 696 людей.

Залишити відповідь