Влада Кременчука звинуватили місцеву ЦРЛ у приховуванні даних про спалах коронавіруса

Новини України

Мерія Кременчука звинуватила Центральну лікарню міста у приховуванні даних про спалах коронавіруса

Влада Кременчука заявили про спалах коронавіруса у місцевої ЦРЛ. Фото: facebook.com

Мерія Кременчука Полтавської області звинуватила керівництво місцевої Центральної районної лікарні у приховуванні відомостей про інфікованих коронавірусом пацієнтів і медпрацівників. Раніше в медустанові було зафіксовано спалах коронавіруса. Про це повідомляється на сайті Кременчуцької міськради.

Як повідомили в міськраді, в Кременчуці зареєстровано 48 випадків захворювання коронавірусом. Відзначається, що така висока цифра пов’язана зі спалахом коронавирусной інфекції в ЦРЛ Кременчуцького району, розташованої на території Кременчука.

“На жаль, керівництво Центральної районної лікарні не йде на співпрацю ні з міською владою, ні з лабораторним центром, не повідомляє дані про виявлених хворих серед пацієнтів і працівників лікувального закладу”, – йдеться в повідомленні.

Щоб уникнути поширення коронавіруса, мер Кременчука Віталій Малецький звернувся до мешканців міста, які лікувалися в Центральній районній лікарні або відвідували хворих, у яких був контакт з пацієнтами і медичними працівниками ЦРЛ в період з початку квітня 2020 року, щоб вони повідомили про це свого сімейного лікаря або ж на гарячу телефонну лінію 1563. Це дозволить їм, насамперед, подбати про своє здоров’я та здоров’я своїх рідних і близьких, підкреслили в міськраді.

Раніше “Країна” писала про те, що в Моз передбачили новий спалах коронавіруса в Україні через 5-10 днів.

Також ми повідомляли, що тернопільські влади підозрюють спалах коронавіруса в Почаївській лаврі.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь