Власник судна Trump D звернутися у посольство США з-за дій прокуратури Криму

Новини України

Американський власник судна, яке заарештовано в Україні за захід у Крим, попросить допомоги у посольства США

Власник судна Trump D попросить допомоги у посольства США в Україні. Фото: MarineTraffic

Американський власник судна Trump D, яке до продажу нинішньому власнику називалося SEABREZZE, планує звернутися за допомогою до посольства США в Україні з-за дій прокуратури автономної республіки Крим.

Після зняття з корабля арешту, накладеного нібито за відвідування Криму, власник не може законно використовувати своє майно.

Про це йдеться в матеріалі “Цензор.немає”.

Так, в центрі уваги правоохоронців судно виявилося два роки тому. Його заарештували після закінчення навантаження зерна, яке повинно було направлятися в Іспанію. Власників звинуватили в незаконному видобутку піску в аннексированном українському Криму без відповідного дозволу влади.

Самі силовики ніяких доказів не виявили по сьогоднішній день. А останній обшук на кораблі проводився ще 28 квітня 2018 року.

Через два роки Приморський районний суд Одеси задовольнив клопотання про зняття арешту. Крім того, суд постановив, що SEABREZZE не має відношення до земснарядів Pechora, щодо якого прокуратури висували звинувачення. Після рішення суду корабель був проданий компанії PILIN FLEET MANAGEMENT і перейменований.

Однак прокуратура Криму почала поширювати прес-реліз, де ставить під сумнів рішення суду і вимагає переглянути справу. В таких умовах, новий власник не може законно використовувати своє майно, а судно і далі продовжує перебувати в порту Південний.

У зв’язку з цим, компанія-власник судна планує звернутися за допомогою до посольства США в Україні.

Нагадаємо, минулого літа в Україні заарештували судно “Mriya”, яка підозрюється у поставках палива для Чорноморського флоту РФ.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь