Внучка Муссоліні прокоментувала зняття з неї санкцій Зеленським

Новини України

Внучка Муссоліні назвала своє виключення з санкционных списків України “відновленням правди”

Внучка Муссоліні висловилася з приводу зняття санкцій Україною. Фото: Facebook/ AleMussolin

Алессандра Муссоліні, внучка італійського диктатора Беніто Муссоліні прокоментувала зняття з неї Володимиром Зеленським санцкий, накладених ще при Порошенко.

У заяві для “Радіо Свобода” вкрай правий політик назвала цю подію “відновленням правди”.

Алессандра Муссоліні запевняє, що ніколи не брала участь в українській політиці, тому накладення санкцій було безпідставним.

“Як я вже повідомила і офіційно 15 листопада 2019 поінформувала консульство Італії в Києві, я ніколи не бувала в Україні і, відповідно, жодним чином не брала участь у будь-яких політичних чи громадських події в цій країні. Крім того, ні за яких обставин – ні прямо, ні побічно – я не мала можливості висловлювати будь-які оціночні судження щодо політичної ситуації в Україні. Я також ніколи не мала прямих або опосередкованих контактів з політиками чи представниками влади. У свій час я вважала санкції зовсім безпідставними, і сьогодні беру під увагу факт їх скасування, що сприяє відновленню правди”, – заявила 57-річна політик, актриса і колишня модель.

Раніше “Країна” писала, з кого ще Зеленський зняв санкції, крім онуки італійського диктатора.

Ми також розповідали, що практично одночасно з цим рішенням президент наклав санкції на Ермітаж і МГУ.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь