Володимир Путін напередодні 9 травня нагородив Кім Чен Ина медаллю

Новини України

Путін нагородив Кім Чен Ина медаллю за турботу про збереження поховань радянський воїнів в КНДР

Володимир Путін нагородив Кім Чен Ина медаллю. Фото: Facebook/ Посольство Росії в КНДР / Ukrainian Embassy in the DPRK

Президент Росії Володимир Путін нагородив медаллю “75 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр ..” північнокорейського лідера Кім Чен Ина, який нещодавно вперше з’явився на публіці після трьох тижнів відсутності.

Про це в Facebook повідомляє прес-служба Посольства Росії в КНДР.

“Відповідно до Указу президента Російської Федерації, голова Державної ради КНДР Кім Чен Ин нагороджений ювілейною медаллю “75 років Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 рр ..” за великий особистий внесок в увічнення пам’яті загиблих і похованих на території КНДР радянських громадян і проявлену турботу про збереження поховань і меморіалів радянських воїнів в Корейській Народно-Демократичній Республіці”, – сказано в повідомленні.

Посол Росії в Північній Кореї Олександр Мацегора передав медаль міністру закордонних справ КНДР Лі Сон Гвону у Палаці з’їздів Мансудэ 5 травня.

Після цього вони обговорили подальшу реалізацію досягнутих у квітні 2019 року у Владивостоці домовленостей керівників двох країн, націлених на “подальший розвиток і зміцнення багатогранного російсько-корейського співробітництва”.

Нагадаємо, “Країна” розбиралася, що стоїть за недавнім зникненням лідера Північної Кореї Кім Чен Ина.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь