Володимир Зеленський написав привітання з Днем матері і показав своє дитяче фото

Новини України

Зеленський написав зворушливе привітання з Днем матері і показав своє дитяче фото

Зеленський показав дитячі фото та привітав українців з Днем матері. Фото: Facebook

Президент України Володимир Зеленський привітав українців з Днем матері і поділився зі своїми передплатниками сімейними фотографіями.

Святковий посаду глава української держави опублікував на сторінках в соціальних мережах в неділю, 10 травня.

“Мама. Перше слово, що його вимовляємо в житті. Мами віддають без залишку всі свої сили від нашого першого подиху. Це вони цілують ніжки немовляти до того, як він зробить перший крок. Вони міцно тримають за руку, коли вчимося ходити. Вони витримують наші “Не хочу шапку”, “Не піду в школу”, “Ти нічого не розумієш!” Терпляче чекають дзвінка, розуміючи, що ми по вуха зайняті роботою”, – пише Зеленський.

Він також зазначив, що мами, незважаючи на брак уваги з боку своїх дітей, хоч і ображаються, але продовжують віддавати свою любов.

“Ні за що, без причини, просто тому, що ми – їхні діти. До них ми йдемо в складні часи, щоб почути таке важливе “все буде добре”. І тільки ставши батьками, всі розуміють, скільки праці, терпіння і любові варто щасливе дитинство”, – написав президент.

До свого святкового звернення глава держави також прикріпив фотографії, на одній з яких Зеленського в дитячому віці тримає його мати Римма.

“Я вдячний своїй рідній матусі Римма Володимирівна та улюбленою Олені Зеленської. Мені пощастило мати поруч двох жінок, яких я сміливо можу назвати найкращими мамами в світі. Щиро вітаю всіх матерів України! Будьте здоровими і завжди майте привід пишатися собою і своїми дітьми! З Днем матері!” – резюмував президент.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Мама. Перше слово, яке вимовляємо в житті. Мами віддають без останку всі свої сили від нашого першого подиху. Це вони цілують ніжки немовляти до того, як воно зробить перший крок. Вони міцно тримають за руку, коли вчимося ходити. Вони витримують наші «Не хочу шапку», «Не піду до школи», «Ти нічого не розумієш!» Терпляче чекають дзвінка, розуміючи, що ми за вухан зайняті роботою. Не ображаються. Ображаються, але продовжують нас любити. Ні за що, без причини, просто тому, що ми – їхні діти. До них ми йдемо у складні часи, щоб почути таке важливе «Все буде добре». І тільки ставши батьками, ми усвідомлюємо, скільки праці, терпіння та любові вартує щасливе дитинство. Телефонуйте своїй мамі шкірного дня! Кажіть, як сильно любите її, шкірного дня! Дякуйте їй шкірного дня! А сьогодні, у День матері, знайдіть особливі слова. Щоб усмішка не сходила з обличчя найріднішої людини увесь день! Я дякую своїй найріднішій матусі Риммі Володимирівні та коханій @olenazelenska_official . Мені поталанило мати поруч двох жінок, яких я сміливо можу назвати найкращими мамами у світі. Щиро вітаю всіх матерів України! Будьте здоровими й завжди майте привід пишатися собою та своїми дітьми! З Днем матері!

Публікація від Володимир Зеленський (@zelenskiy_official) 10 Травень 2020 о 1:48 PDT

У другу неділю травня в Україні відзначається свято День матері. З цієї нагоди “Країна” підібрала барвисті листівки і гарні поздоровлення.

Також ми наводили факти про свято і розповіли його історію.

Залишити відповідь