Володимир Зеленський прокоментував спад захворювання коронавірусом

Новини України

Зеленський побачив оптимізм у ситуації з коронавірусом в Україні

Володимир Зеленський. Фото: president.gov.ua

Тенденція за кількістю хворих в Україні вселяє оптимізм, проте до інфекції можна ставитися недбало.

Про це заявив президент України Володимир Зеленський на нараді з питань запобігання поширенню коронавирусной інфекції COVID-19 у вівторок, 19 травня, передає прес-служба Офісу президента.

Як зазначається, главі держави повідомили, що за добу захворіли 260 осіб, а одужали 365.

“Коронавірусна епідемія змусила нас всіх приймати нові рішення та нові умови життя. Всі країни в світі переосмислили свої підходи. Сьогоднішня тенденція щодо кількості хворих і видужали вселяє надію, що перші виклики ми гідно пройшли. Однак це не означає, що ми повинні недбало ставитися до коронавирусной інфекції. Будемо робити все, щоб забезпечити безпеку українців”, – зазначив на нараді Зеленський.

Крім того, міністр розвитку громад і територій України Олексій Чернишов повідомив главі держави, що зараз майже всі області виплатили березневі надбавки до 300% до зарплат лікарям, які борються з коронавірусом. Три області вирішать це питання у найближчі дні.

Також в деяких регіонах вже почали виплачувати надбавки за квітень, і до кінця тижня Кабмін очікує значного збільшення кількості укладених угод з Національною службою здоров’я, що необхідно для здійснення цих виплат.

Нагадаємо, за даними на ранок 19 травня, кількість заражених коронавірусом в Україні зросла до 18 876 осіб.

Також ми писали, що глава Моз назвав чотири дати наступних етапів пом’якшення карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь