Володимир Зеленський розповів про виклики українського препарату від коронавіруса

Новини України

“Повністю нейтралізує загрозу смерті”. Зеленський розповів про виклики українського препарату від коронавіруса

Зеленський розповів про роботу українських вчених над препаратом від коронавіруса. Фото: “Країна”

В Україні проходять дослідження чотирьох ліків від коронавіруса. А в ці дні вже починаються клінічні випробування препарату для боротьби з Covid-19.

Про це президент України Володимир Зеленський повідомив у зверненні до українців, оприлюдненому 23 квітня.

“Я завжди говорив, що найбільшим скарбом України є саме наші люди. У нас багато талановитих вчених та науковців. З перших днів боротьби з короновирусом, вони працюють над пошуком ліків, які можуть допомогти людству. Зараз проходять дослідження чотирьох різних лікарських засобів”, – сказав Зеленський.

За його словами, у ці дні Україна розпочинає клінічні випробування препарату для боротьби з Covid-19. Є попередні висновки українських вчених і виробників, за яким цей препарат може бути ефективним.

“У них є всі підстави вважати, що він може суттєво знижувати або повністю нейтралізувати загрозу смерті від тих ускладнень, які коронавірусна інфекція викликає в людському організмі. Особливо це стосується людей із зони підвищеного ризику, які мають серцево-судинні захворювання та цукровий діабет. Є надія, що засіб буде дієвою не тільки для лікування, але і для профілактики захворювання. Звичайно, нам треба дочекатися офіційних результатів клінічних випробувань, але разом з усією країною ми віримо в наших вчених і тримаємо за них кулаки”, – сказав Зеленський.

Нагадаємо, у своєму зверненні Зеленський також назвав дві умови скасування карантину в Україні. Так, протягом десяти днів відсоток виявлених захворювань не повинен змінюватися і залишатися в межах 5%, а лікарні повинні бути заповнені пацієнтами з Covid-19 менше ніж на половину (ці ж умови напередодні озвучували в Кабміні).

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь