ВООЗ повідомила про рекордний числі заражень коронавірусом за добу у світі

Новини Світу

 

 
 

 

 
 

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) повідомила в середу, що за минулу добу в світі зареєструвала найбільше число заражень коронавірусом з моменту початку пандемії.

“За останні 24 години до ВООЗ надійшли дані про 106 тис. випадків захворювання, що є самим високим добовим показником з початку спалаху. Майже дві третини цих випадків були зареєстровані лише в чотирьох країнах”, – повідомляє ВООЗ в Twitter з посиланням на гендиректора організації Тедроса Адханома Гебрейесуса.

На сайті ВООЗ сказано, що виявлено 106662 нових випадки захворювання. А всього підтверджено 4 млн 789 тис. 205 випадків зараження коронавірусом.

За даними ВООЗ, за добу 19 травня найбільше число хворих COVID-19 підтверджено в США (45194), Росії (9263), Бразилії (7938), Індії (4970), Перу (3732), Великобританії (2711).

Найбільша загальна кількість заражених, за даними ВООЗ, виявлено в США (майже 1,5 млн), Росії (майже 309 тис.) і Бразилії (більше 254 тис.). Глава ВООЗ підкреслив, що світової громадськості “ще належить пройти довгий шлях” боротьби з пандемією COVID-19, передає “Інтерфакс”. Зараз епіцентром пандемії стає Бразилія. До 20 травня там померли 17983 людини.

Раніше в середу, згідно з даними сайту Worldometer, число діагностованих випадків зараження коронавірусом в світі досягло позначки в 5 млн. Згідно зі статистикою, зареєстровано понад 327 тис. випадків смерті людей з коронавірусом. Між тим паче 1,99 млн хворих одужали, що становить близько 40% всіх виявлених випадків захворювання.

Рекордна кількість заражень і випадків смерті інфікованих коронавірусом SARS-CoV-2 припадає на США. Там з початку спалаху захворювання виявлено понад 1,5 млн заражень, причому понад 93 тис. осіб померли.

При цьому фахівці раніше неодноразово відзначали, що цифри, що стосуються загальної кількості заражень в реальності неточні, так як, мова йде тільки про підтверджених медиками випадках. Насправді це кількість істотно вище.

Залишити відповідь