ВООЗ збільшила бюджет по боротьбі з коронавірусом до 1,7 млрд доларів

Новини України

ВООЗ збільшила бюджет по боротьбі з Covid-19 до $1,7 млрд

ВООЗ на 2020 рік збільшили бюджет до $1,7 млрд. Скріншот: Facebook/ WHO

Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) підготувала новий стратегічний план по боротьбі з пандемією коронавіруса на 2020 рік, який потребує фінансування в розмірі $1,7 млрд.

Про це на брифінгу в четвер, 7 травня, заявив генеральний директор ВООЗ Тедрос Аданом Гебрейесус.

“Згідно з новими оцінками плану, ВООЗ буде потрібно $1,7 млрд для відповіді на атаку Covid-19. Ця оцінка включає в себе кошти, які ВООЗ вже отримала на сьогоднішній день, в результаті чого дефіцит фінансування в 2020 році складе $1,3 млрд”, – сказав Гебрейесус.

За його словами, такий обсяг фінансування дозволить створити необхідні ресурси, в тому числі здійснювати значущі постачання медичних матеріалів і препаратів. Передбачається також, що ВООЗ забезпечить технічну підтримку урядам країн у боротьбі з поширенням коронавіруса.

Також він розповів, що план розрахований до кінця цього року і розрахований на ресурси, необхідні ВООЗ для її власних операцій.

Раніше ми писали, що за інформацією ВООЗ, перші випадки коронавіруса фіксували ще в листопаді в різних частинах світу.

Також повідомляли, коронавірус може затриматися на два роки, поки 2/3 людства не отримають імунітет. Дослідники вказують, що можливість передачі вірусу від людей, які є безсимптомними носіями, робить складніше стримування Covid-19, ніж, наприклад, грипу.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь