В’ячеслав Соболєв просить зустрічі з Володимиром Зеленським у справі про вбивство сина Сашка

Новини України

Вбивство сина Соболєва. Депутат не вірить слідству і просить зустрічі із Зеленським

Соболєв просить допомоги у президента, фото: facebook.com/vyacheslav.sobolev.73

Відомий бізнесмен і депутат Київської облради В’ячеслав Соболєв, який втратив маленького сина в результаті невдалого замаху на нього самого, звернувся до президента Володимиру Зеленському з проханням про допомогу в розслідуванні справи.

Нагадаємо, шостим підозрюваним у цій справі став відомий київський радикал Юрій Ткаченко.

У своєму Facebook депутат Київської облради заявив, що готовий надати всю зібрану ним самостійно інформацію Володимиру Зеленському, оскільки не довіряє силовикам.

“Я не знаю хто покриває замовників вбивства мого і причетних до смерті сина, але я точно знаю, що всі винні понесуть заслужене покарання. У мене є достатньо фактів і свідчень для цього… Але, на жаль, поки немає віри в правоохоронну систему.

Тому я звертаюся до нашого президента – я готовий надати вам всю інформацію, яку вдалося зібрати за цей час. Повірте, її досить, щоб зупинити беззаконня, яке твориться нині і запобігти нові вбивства. Володимир Зеленський, це у ваших силах!”, – написав Соболєв.

Нагадаємо суть справи. Замах на В’ячеслава Соболєва в центрі Києва сталося 1 грудня 2019 року. Кілери промазали і замість бізнесмена застрелили 3-річного сина бізнесмена – Сашеньку.

У березні цього року Офіс генпрокурора відзвітував про арешт 20-річного уродженця міста Ірпінь Олександра Раєва і громадянина Російської Федерації Ібрагіма Шахгириева. У постанові судового реєстру про обрання Раеву запобіжного заходу у вигляді арешту кажуть, що слідство інкримінує йому і Шахгириеву пособництво в організації вбивства Соболєва (ч. 5 ст. 27, ч. 2 ст. 15, п. п. 11, 12 ч. 2 ст. 115 КК України). Також дії чеченця додатково кваліфіковані за статтею за незаконний обіг зброї (ч. 1 ст. 263 КК України).

У справі було п’ять підозрюваних (про жердиною, Юрія Ткаченко дивіться вище – Ред.). Крім Раєва, Абуєва і Шахгириева, це затримані незабаром після вбивства дитини Соболєва атошники – кілер Андрій Лаврега та його помічник Євген Семенов.

При цьому раніше Соболєв повідомляв, що на нього готується нове замах, а поліція зняла охорону з його родини.

Залишити відповідь