Вибори президента США можуть перенести через коронавіруса – Джаред Кушнер

Новини України

Зять і радник Трампа заявив про можливість перенесення президентських виборів у США з-за коронавіруса

Джаред Кушнер. Фото: Flickr

Радник президента США Джаред Кушнер заявив, що немає гарантій того, що президентські вибори в Америці на тлі пандемії коронавіруса пройдуть в намічений термін – 3 листопада 2020 року.

Про це він повідомив в інтерв’ю виданню Time.

“Я не впевнений, що можу так чи інакше пообіцяти цього, але прямо зараз план такий (провести вибори в термін – Ред.)”, – заявив він виданню у відповідь на питання, чи може ручатися за проведення президентських виборів у США за графіком.

За його словами, у нього немає повноважень приймати такі рішення.

“Хотілося б сподіватися, що до вересня, жовтня, листопада ми зробимо досить з тестуванням (на коронавірус – Ред.) і з усіма різними речами, що ми робимо для запобігання другий спалах такої потужності, яка змусити нас знову піти в ізоляцію”, – зазначив радник.

Коментарі Кушнера з приводу виборів викликали хвилю критики у противників президента США Дональда Трампа. В результаті Кушніру довелося прояснити свою позицію телеканалу NBC.

“Я не втаємничений в будь-які дискусії, пов’язані зі спробами змінити дату президентських виборів, і я не обізнаний про них”, – підкреслив він.

Дата президентських виборів встановлюється законом, і Білий дім не має права її змінити.

Зазначимо, що Кушнер є чоловіком дочки американського лідера Іванки Трамп.

Нагадаємо, раніше головний конкурент Трампа на виборах Джо Байден заявив, що Трамп може спробувати відкласти президентські вибори в США.

Також ми писали, що на передвиборчу кампанію американці віддали більше доларів Трампу, ніж Байдену.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь