Видалення фото прапора над Рейхстагом було помилкою алгоритму – Facebook

Новини України

Facebook назвав помилкою алгоритму видалення фото радянського прапора над Рейхстагом

У Facebook виправдалися за видалення знімків в День Перемоги. Фото: pixabay.com

Представники Facebook повідомили, що видалення знімка, на якому радянський солдат ставить прапор Перемоги над Рейхстагом, є помилкою алгоритму соціальної мережі. Слова представника передає “РБК”.

“Цей контент був вилучений помилково автоматизованими інструментами виявлення порушень і тепер відновлений. Ми приносимо вибачення користувачам за будь-які виниклі в зв’язку з цим незручності”, – йдеться в повідомленні.

Також у Facebook додали, що співробітників, які займаються модерацією контенту, відправили працювати з дому через епідемію коронавіруса. А сама соціальна мережа все більше покладається на автоматизовані системи.

“Чим менше людей можуть розглядати публікації, фотографії та коментарі, які потенційно порушують норми, тим більше ймовірність допущення деяких помилок. Ми намагаємося вирішувати подібні випадки так швидко, наскільки можемо”, – підкреслюється в повідомленні.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський поклав квіти до Вічного вогню в Києві в День перемоги 9 травня. Голова Верховної Ради Дмитро Разумков також поклав і на своїй сторінці привітав усіх зі святом, але нагадав про те, що в цей день потрібно згадувати загиблих.

Також “Країна” писала, що під час свого відеозвернення на честь Дня перемоги до громадян, президент України Володимир Зеленський зовсім не згадав того факту, що більшість українців воювали у складі Червоної армії, зате багато уваги приділив окремим українцям, які воювали в армії США.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь