Вживання молочних продуктів знижує ризик діабету і ожиріння

Новини України

Вчені з’ясували, що вживання молочних продуктів знижує ризик діабету і ожиріння

Уявлення про шкоду жирної молочки може виявитися невірним. Фото: pixabay.com

Вчені з Університету Макмастера (Канада) встановили, що у тих, хто споживає мінімум дві порції молочних продуктів в день, рідше виявляють метаболічний синдром. У тих же, хто не є молочку або віддає перевагу тільки знежирені молочні продукти, ризик появи цього синдрому вище.

Висновки дослідників опублікував журнал BMJ Open Diabetes Research & Care.

Зараз прийнято вважати, що молочними продуктами, які містять насичені жири, не варто зловживати. Рекомендації по здоровому харчуванню Всесвітня організація охорони здоров’я радить віддавати перевагу молочним продуктом з низьким вмістом жирів. Тим не менш, дослідження на великій вибірці в 147,8 тисяч жителів різних країн, показало: є молочні продукти звичайної жирності в достатній кількості необхідно. Інакше є ризик розвитку метаболічного синдрому – стану, при якому збільшується окружність талії з-за надлишку жиру в черевній порожнині, з’являється гіпертонія і підвищується концентрація глюкози в плазмі крові натще.

Цей синдром – один з головних факторів ризику розвитку серцево-судинних захворювань, ожиріння та цукрового діабету.

Щоб перевірити, як пов’язані молочні продукти в раціоні і ризик розвитку синдрому вчені проаналізували інформацію про дієту жителів 21 країни Європи, Азії та Америки обох статей у віці від 35 до 70 років.

Автори дослідження використовували дані про наявність симптомів метаболічного синдрому: скупчення жиру в області живота, тиску, рівні цукру, жирів і ліпопротеїнів високої щільності в крові. Автори з’ясували, що метаболічний синдром набагато рідше зустрічався у тих, хто їв хоча б дві порції молочних продуктів в день (одна порція – це склянка молока 250 мл, одна чайна ложка вершкового масла або два шматочки сиру по 20 г кожен), порівняно з тими, хто виключив їх зі свого харчування або віддавав перевагу тільки знежиреним продуктів (менше 1%).

Потім вчені окремо оцінили вплив дієти на ризик розвитку діабету і епізодичних підвищень кров’яного тиску в перспективі. У вживали мінімум дві порції молочної продукції в день (в порівнянні з тими, хто не їв молочні продукти взагалі), надалі рідше діагностували і діабет і гіпертонію.
 
Раніше “Країна” писала про дослідження того, як впливає поєднання продуктів харчування на розвиток слабоумства.

Ми також про відкриття вчених, згідно з яким молоко на сніданок знижує рівень глюкози та підвищує ситість.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь