WizzAir відновлює польоти Відень-Київ вже з 12 травня за низькими цінами

Новини України

WizzAir почав продавати квитки на рейси з Києва до Відня з 12 травня по 25-30 євро

Лоукостер WizzAir відновлює польоти Відень-Київ вже з 12 травня

Угорський лоукостер WizzAir почав продавати квитки за маршрутом Відень-Київ-Відень з 12 травня. Тариф – від 25 євро.

Про це свідчить інформація в системі бронювання квитків на офіційному сайті авіакомпанії.

Вже на 12 травня продаються квитки з Відня до Києва і назад. Відлетіти з австрійської столиці в Україну буде коштувати в цей день 24,99 євро, рейс Київ-Відень – 29,99 євро.

13 травня польоти між столицями не будуть виконуватися. З 14 травня рейс Відень-Київ-Відень буде здійснюватися на щоденній основі.

Вартість квитка Відень-Київ 14 травня складе 29,99 євро. Квитки на наступні дні, принаймні до кінця червня, продаються за фіксованою ціною 24,99 євро. Така ж ціна – 24,99 євро – щонайменше до кінця червня – поширюється і на квитки на рейс з української столиці до Відня.

Водночас, варто зазначити, що досі немає жодного рішення уряду України про відновлення регулярних міжнародних рейсів, ні рішення Євросоюзу про відкриття кордонів для іноземців (зараз в’їзд в шенгенську зону для громадян країн ЄС заборонений).

Тож на якій підставі WizzAir продає квитки – незрозуміло. То в авіакомпанії знають якусь секретну інформацію, то продають квитки “на авось”.

Раніше повідомлялося, що в Ryanair назвали ідіотським рішення про соціальної дистанції в літаках і заявили, що не полетять з порожніми кріслами.

Також ми писали, що авіакомпанія МАУ з 1 по 9 травня виконає 11 спецрейсів повернути застрягли за кордоном українців.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь