Як антициклон Quirinius прожене дощі, але не з усієї України – карта погоди на 15 травня

Новини України

Синоптик пояснила, як антициклон Quirinius прожене дощі, але не з усієї України

Погода в Україні на п’ятницю. Фото: pixabay

Синоптик Наталка Діденко розповіла, що в п’ятницю, 15 травня цей антициклон Quirinius витіснить дощі, які були в Україні в четвер. Вона розповіла, що 15 травня буде переважати суха погода в північних областях, на значній території Сходу України, в Криму, у південних районах Одеської області, в багатьох центральних областях. Але в інших регіонах буде дощ.

Про це синоптик написала на своїй сторінці в Facebook.

Однак черговий атмосферний фронт принесе дощі на Захід, крім Волині та Рівненщини, місцями дощитиме у центральних областях, на півдні, крім крайніх південних районів, а також увечері дощ дійде до Донбасу.

Також синоптик попередила, що у метеочутливих людей може боліти голова з-за сильних термічних і баричних стрибків.

Вона розповіла, що найближчої вночі у північних районах Волині, Рівненської, Житомирської, Київської та Чернігівської областей можливі невеликі заморозки на ґрунті. Всього в цих районах +1…+5 градусів. У більшості районів західних і північних областей +3…+8 градусів. У Чернівецькій області до +10 градусів. У центральних областях від +4 до Вінницької +12 в Дніпропетровській області. На півдні та сході +9…+13 градусів.

А протягом дня 15 травня в Україні буде приблизно +13…+17 градусів, у західних областях +9…+13 градусів, на півдні +15…+22 градуси, в Криму до +25 градусів.

“У Києві завтра – без дощу. Вночі буде дуже холодно, +3…+6 градусів, вдень потеплішає до +15, +16 градусів. Поки на теплу травневу погоду розраховувати не варто”, – попередила синоптик.

Вона пообіцяла, що 23-24 травня буде сонячно і тепло.

Фото: Facebook/Наталка Діденко

Раніше “Країна” писала, що синоптики попереджають про вітряної та дощової погоди.

Також ми розповідали, що в Києві ураган повалив два десятки дерев.

Залишити відповідь