Як буде працювати метро Києва з 25 травня

Новини України

Після відкриття метро киян зобов’яжуть їздити в масках і дотримувати дистанцію півтора метра

Пасажири метро будуть змушені їздити в масках і рукавичках. Фото: Facebook/ kyivmetro

Київський метрополітен готується відновити роботу в штатному режимі з 25 травня 2020 року. Остаточна дата виходу з карантину буде підтверджена після оприлюднення на Урядовому порталі постанови Кабміну, але вже зараз відомі нововведення в роботі метро.

Про нові правила поїздок в підземці розповіла “Сегодня” радник начальника КП “Київський метрополітен” Наталя Макогон.

“Ми готові відкритися і готові працювати у звичайному режимі. Тобто пасажири повинні будуть суворо дотримуватися дистанції в півтора метра, носити захисні маски і рукавички, дотримувати всі запобіжні заходи. На станціях, перонах і біля кас ми вже нанесли спеціальну розмітку, щоб люди трималися один від одного на безпечній відстані. Будемо максимально інформувати пасажирів про заходи безпеки в метро за всіма наявними каналами, у тому числі і аудіозаписами”, – сказала Макогон.

Вона додала, що в метрополітені розраховують на потужну підтримку поліції в питанні дотримання пасажирами масочного режиму”.

Про ймовірні обмеження на вхід у вагони поки нічого не повідомляється. Більш детальні вимоги, за словами представниці метрополітену, будуть озвучені Кабміном.

Між тим із-за відсутності можливості добиратися на роботу громадським транспортом кияни користуються автомобілями, через що місто постійно стоїть у пробках.

Як писала “Країна”, з 25 травня метро запрацює також у Дніпрі та Харкові.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь