Як буде закінчуватися рік у вузах під час карантину

Новини України

У Міносвіти розповіли, як вузи будуть закінчувати навчальний рік

Любомира Мандзій. Фото: МОН

Любомира Мандзій, виконуюча обов’язки міністра освіти, розповіла, як закінчиться навчальний рік у вищих навчальних закладах в умовах карантину. Вона пояснила, що рік закінчать вчасно і дистанційно.

Про це Мандзій повідомила в інтерв’ю “Радіо свобода”.

За її словами, МОН дало рекомендаційний лист закладам вищої освіти щодо організації закінчення навчального року. Він буде завершуватися дистанційно.

“Виходячи з ситуації, що склалася закінчення навчального року буде відбуватися дистанційно. Вищі навчальні заклади мають бути готові завершити навчальний рік”, – сказала вона.

При цьому вона уточнила, що сесії не будуть зміщуватися.

“Період проведення сесії не буде зміщений. Тобто викладачі установ зараз працюють зі своїми студентами дистанційно. І ми рекомендували організовано підійти до закінчення навчального року”.

Вона додала, що якщо буде змінена епідеміологічна ситуація й будуть зняті обмеження щодо можливості відвідування закладів вищої освіти, то, безумовно, вищі навчальні заклади зможуть організувати сесію в аудиторіях. Також вузи можуть дистанційно організувати випускні іспити.

Терміни вступної кампанії в цьому році будуть залежати від термінів здачі ЗНО, але в іншому вступна кампанія проходитиме традиційно.

Раніше “Країна” писала, що навчальний рік у Києві буде завершено дистанційно.

Також ми розповідали, що ЗНО в Україні може пройти у вересні.

Залишити відповідь