Як Дмитро Пєсков захворів двобічною пневмонією після коронавіруса

Новини України

Прес-секретар Путіна розповів, як захворів двобічною пневмонією після коронавіруса

У Пєскова діагностували пневмонію. Фото: kremlin.ru

Прес-секретар президента Росії Дмитро Пєсков, який був госпіталізований з коронавірусом, розповів про своє самопочуття і проявилися у нього симптоми хвороби.

Подробиці представник Кремля виклав в інтерв’ю газеті “Комерсант”.

За словами хворого, з 1 травня він був вдома, так як в одного з його колег, з якими він спілкувався, діагностували COVID-19. Пєсков зізнався, що спочатку у нього не було ніяких симптомів. Проте з часом підвищилася температура: вона була 37,4 градуси вдень і 37,8 вночі. Це супроводжувалося ломотою в тілі.

Незважаючи на температуру Пісків та його дружина Тетяна Навка сподівалися пересидіти хвороба будинку. Але коли самопочуття у обох стало погіршуватися, вони вирішили звернутися в лікарню.
 
“У цьому і небезпека – почекати. І коли вже зрозуміли, що процес йде, так би мовити, в гору, з температурою, з ломотою, то поїхали в лікарню. І добре, що поїхали, тому що зробили КТ… загалом, зловили вчасно”, – сказав Пєсков.

Він зробив висновок, що головне при захворюванні – не пропустити момент його розвитку.

“Як мінімум, треба переконатися, що немає загрози для легенів. Зараз лікуються вдома навіть з пневмонією, якщо вона, наприклад, одностороння”, – додав він.
 
У самого прес-секретаря діагностували пневмонію.

“Цей вірус абсолютно кровожерливий. Хоча, слава Богу, лікарі вже мають досвід у боротьбі з ним, але все одно частка непередбачуваності, пов’язана з індивідуальними особливостями, завжди присутній”, – сказав він.

Раніше “Країна” цитувала заяву Тетяни Навки про те, що Пісків приніс вірус додому з роботи.

Ми також писали, що Пісків більше місяця не контактував з президентом Путіним.

Залишити відповідь