Як і коли в Європі готуються до другої хвилі коронавіруса

Новини України

В Європі пообіцяли підготуватися до другої хвилі коронавіруса

В ЄС будуть готуватися до другої хвилі епідемії коронавіруса. Фото: pixabay.com

Після заяви Єврокомісії про загрозу настання в Євросоюзі другої хвилі заражень коронавірусом країни ЄС пообіцяли до неї приготуватися.

Про це повідомляє агентство “Інтерфакс-Україна”.

Про підготовку до нового спалаху розповів офіційний представник Єврокомісії Стефан де Кеерсмэкер.

“Що стосується другої хвилі, ми постійно продовжуємо наші зусилля з координації з державами-членами, з різними органами, зокрема з комітетом з охорони здоров’я. Ця робота також ведеться в ході щотижневих відеоконференцій за участю відповідних єврокомісарів і держав-членів”, – сказав чиновник 11 травня в Брюсселі.

Він додав, що в ході підготовки до можливої другої хвилі Європейський центр профілактики та контролю захворювань (ECDC) використовує інформацію про стан медичного обладнання, кількості засобів індивідуального захисту та інших матеріалів. Центр аналізує цю інформацію і планує заходи, які будуть вживатися під час ймовірної другої хвилі.

Де Кеерсмэкер зазначив, що Єврокомісія бере участь у підготовчій роботі і має намір продовжувати взаємодіяти з ECDC і державами-членами, щоб гарантувати інформацію про ризики і щоб громадяни “добре розуміли, що друга хвиля може наступити навіть у випадку, якщо перша хвиля була коректно взята під контроль”.

Як писала “Країна”, на думку вчених, сплеск інфікування можуть викликати пом’якшення карантинних обмежень і гарна погода на вулиці, яка приверне людей в парки і на прогулянки.

Ми також розповідали про продовження заборони на необов’язкові поїздки в Шенгенській зоні до 15 червня.

 

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь