Як пожежі в зоні відчуження Чорнобильської АЕС вплинули на рівень радіації

Новини України

Рятувальники повідомили, як пожежі в зоні відчуження ЧАЕС вплинули на рівень радіації

У зоні відчуження тривають пожежі. Фото: pixabay.com

Пожежники продовжують гасити дрібні вогнища загоряння трав’яного настилу в зоні відчуження.

Про це повідомила прес-служба Держагентства з управління зоною відчуження в Facebook.

“У зонах відчуження підрозділу ДСНС, яким допомагають працівники лісових пожежних станцій “Північна Пуща”, продовжують локалізацію пожеж на територіях Луб’янського, Дитяткивського, Котовського, Денисовицького, Корогодського і Паришивського лісництв”, – зазначено в повідомленні.

Представники служби відзначили, що для гасіння пожеж раніше залучено 1 134 осіб та 260 одиниць військової і спеціальної інженерної техніки. Також рятувальники використовують дрони з тепловізорами для пошуку вогню не переглядаються зонах. Незважаючи на всі заходи, вогонь продовжує повільно поширюватися через вітер, який досягає до 27 км/ч.

Згідно з інформацією пожежників, рівень радіації залишається в нормі.

 

Нагадаємо, в Чорнобильській зоні відчуження продовжують гасіння пожеж. Зараз вогонь горить на території чотирьох лісництв. Однак, радіаційний фон не перевищує фонових значень.

Як повідомляла “Країна”, рятувальники продовжують гасити лісові пожежі в Житомирській області, незважаючи на те, що в суботу по півночі України пройшли дощі. Там продовжують тліти окремі осередки трав’яного настилу, пеньки і деревина.

Залишити відповідь