Як закінчиться навчальний рік 2020 в Києві – коментар Кличка

Новини України

Кличко повідомив, як столичні школи будуть завершувати навчальний рік на карантині

У Києві навчальний рік будуть завершувати дистанційно. Фото: Pixabay

У Києві, де з 12 травня офіційно послабили карантин, школярі, відповідно до рекомендацій Міносвіти, завершать навчальний рік дистанційно. А от інструкції від міністерства щодо проведення ЗНО та вступної капанії-2020 поки немає.

Про це в ході онлайн-брифінгу 12 травня повідомив мер столиці Віталій Кличко, відео оприлюднено в Facebook.

За словами Кличка, столичні школярі зараз вчаться онлайн, дистанційно здають контрольні тести. Зараз профільне міністерство працює над планом проведення вступної кампанії ЗНО-2020. Керівники шкіл і вузів отримають його, як тільки буде завершена підготовка.

“Тепер наше головне завдання – якісно підготуватися до початку наступного навчального року”, – сказав Кличко.

За словами мера, на підготовку до початку нового навчального року Київ виділив майже 4 мільярди гривень. Найбільше коштів – близько двох мільярдів – направили на ремонти і на загальноміські програми. Також у цьому році в Києві відкриються 7 оновлених навчальних закладів. Мова, за його словами, йде в тому числі про трьох нових дитсадках і ще двох після повної реконструкції. Також – про двох школах, де проводять масштабну реконструкцію з прибудовами.

За його словами, у всіх районах столиці триває закупівля меблів, обладнання для їдалень і харчоблоків, техніки для STEM-освіти, дидактичних матеріалів. Більшість навчальних закладів вже придбали дезінфікуючі та антисептичні засоби, засоби індивідуального захисту.

Кличко про завершення навчального року – з 10:45

Нагадаємо, “Країна” докладно писала про те, як дитячі сади і школи Києва будуть виходити з карантину.

Підпишіться на телеграм-канал Політика Країни, щоб отримувати чітку, зрозумілу і швидку аналітику по політичним подіям в Україні.

Залишити відповідь